hotel Poznań

Hotel dla pracowników – Gdzie takiego szukać?  

Brak kategorii

Jeżeli prowadzisz mobilną firmę budowlaną, która przyjmuje zlecenia z całej polski zapewne często śpisz w innym miejscu. Zajmujesz się szukaniem kwater? Hotel Poznań dla pracowników powinien być tani – aby wyjazd się opłacał – a przy tym w miarę możliwości komfortowy. Jak taki znaleźć? Co pracownicy budowlani maja do wyboru w Poznaniu i innych dużych miastach?  

Hotel Poznań typowo pracowniczy – Jedna z możliwości

Osoby, które zajmują się ułatwieniem kwater przeważnie wiedzą, że istnieją specjalne hotele dla pracowników. Czym wyróżnia się hotel Poznań pracowniczy? Na pewno przystępną ceną. Zwykle cena za dobę w takich miejscach nie przekracza 50 zł od osoby – i to w dużych miastach. W mniejszych miejscowościach można znaleźć hotele pracownicze, gdzie płaci się jedynie 30 złotych. Cena zależy nie tylko od miasta, ale też standardu, ilości osób i czasu, jaki zamierza się tam spędzić. Zwykle im dłuższy pobyt i więcej osób, tym tańsze noclegi. W takich hotelach pokoje są kilkuosobowe. Łazienka jest wspólna – na przykład jedna na piętro. Warunki trochę podobne do tych w schroniskach górskich. Każdy pokój powinien mieć czajnik elektryczny. Jeśli nie ma w pokoju, na pewno jest taki do użytku ogólnego na korytarzu bądź w kuchni.

hotel Umultowo

Kwatery prywatne    

 Zarówno w dużych i małych miastach, a nawet wioskach popularne jest, że gdy dzieci wyprowadzają się od rodziców, a dom jest duży, to rodzice przystosowują piętro bądź parter pod wynajem okazjonalny. Najczęściej korzystają z tego właśnie kilkuosobowe firmy. Wtedy z kuchni i łazienki korzystają tylko pracownicy jednej firmy. Są to bardziej komfortowe warunki, jednak płaci się za nie więcej niż za typowy hotel Umultowo dla pracowników. Takie prywatne kwatery zaczynają się od 40 złotych za dobę od osoby. Gdzie szukać takich ofert? Najczęściej na stronach typu OLX. Wystarczy wpisać miejscowość, do której jedzie się w celach służbowych i znaleźć najlepszą opcję.

Agroturystyka

Firmy budowlane bardzo często kwaterują się w gospodarstwach agroturystycznych. Warunki tam są różne, jednak zwykle zadowalające. Najczęściej każdy pokój ma własną łazienkę, a kuchnia jest jedna na piętro. Ceny również bywają różne. Ale raczej nie niższe niż 50 złotych za dobę. Plusem jest możliwość wypoczynku na świeżym powietrzu, zrobienia grilla czy ogniska. Po ciężkim dniu pracy poleżenie w hamaku czy na leżaka jest bardzo kuszące.