fotobudka Poznań

Atrakcje weselne i ich ceny w 2023 roku – Co się opłaca? 

Brak kategorii

Branża ślubna kwitnie tak naprawdę przez cały rok. Kiedyś wesela wyglądały zupełnie inaczej niż dzisiaj. Zapraszało się wszystkie daleki ciotki, wujków, kuzynów i pół wsi. Koniczna była orkiestra, dużo wódki i tradycyjnego jedzenia. A najważniejszą – często jedyną – atrakcją był taniec. A jak to wygląda dzisiaj? Konieczna jest fotobudka Poznań, zabawy, różne pokazy. Ile kosztują najpopularniejsze atrakcje weselne?

Przede wszystkim uchwycenie chwili – Fotobudka Poznań i tym podobne

Zorganizowanie udanego wesela, które sprosta oczekiwaniom pary młodej, rodziców i gości to dziś naprawdę twardy orzech do zgryzienia. Dawniej ludzie cieszyli się z tańca. Dziś, aby zadowolić wszystkich należy wymyślić różnego rodzaju atrakcje. Zalicza się do nich chociażby fotobudka Swarzędz. Zdjęcia to nieodłączny element każdego wesela, ale fotograf nie jest w stanie każdemu zrobić satysfakcjonujących fotek. Dlatego właśnie fotobudka świetnie się sprawdza.

Oczywiście są alternatywy do standardowej fotobudki. Między innymi:

  • Gifbudka – bardzo przypomina klasyczną fotobudkę, jednak zamiast zdjęć, otrzymujemy wygenerowany plik graficzny, na którym widoczny jest ruch uczestników zabawy.
  • Fotolustro – tu również celem jest zrobienie sobie szalonych zdjęć. Jednak nie stajemy przed tradycyjnym obiektywem, ale przed interaktywnym lustrem, które będzie zachęcać do wykonywania rozmaitych póz.
  • Fotomozaika – Fotografie robione są niemal identycznie jak przy zwykłej fotobudce. Jednak nie są drukowane od razu – po jednej parze, czy grupie osób. Najważniejsze jest naklejenie ich w odpowiednim miejscu, by na samym końcu wszystkie fotki stworzyły obraz z wybranym wcześniej wzorem. Tym sposobem można mieć obraz, na którym znajdzie się kilkaset osób.
fotobudka Swarzędz

Koszty nie zachęcają

Koszt fotobudki na jakieś 4 godziny to nawet 1000 złotych. Fotolustro kosztuje podobnie. Jeśli chodzi o  Fotomozaikę i Gifbudkę to akurat atrakcje, których cena zależy od wielu rzeczy. Koszty nie spadają jednak poniżej 1000 złotych za 4 godziny. A jakie atrakcje jeszcze są godne uwagi? Na pewno pokaz iluzji. W zależności od rodzaju imprezy cena się zmienia. W przypadku dużych imprez firmowych czy wesel trzeba się liczyć z kosztem w przedziale od 1800 do 3000 złotych. Chętnie zamawiane są także pokazy tańca, pokazy fajerwerków. Nie zapominajmy również o tradycyjnych zabawach, typu krzesełka. To one najbardziej rozkręcają i rozbawiają towarzystwo.