Powiększanie ust Poznań

Powiększanie ust Poznań i inne sposobu na pięknie usta

Brak kategorii


Pełne i kształtne usta – marzy o nich prawie każda kobieta. Często w celu optymalnego powiększenia ust stosuje się specjalne triki – makijaże. Jednak są sposoby trwałe, które stają się coraz popularniejsze wśród pań.

Powiększanie ust Poznań – sposoby

Często nadmiernie wąskie usta lub te z asymetrią powodują kompleksy i niepewność wśród kobiet. W medycynie estetycznej pojawia się coraz więcej sposobów na poradzenie sobie z tym problemem. Dostępne metody powiększania i modelowania ust to:

  • wypełnianie ust kwasem hialuronowym
  • wypełnienie ust karboksymetylocelulozą
  • użycie tkanki tłuszczowej pacjentki
  • użycie lasera

Wyżej wymienione sposoby różnią się od siebie. Metoda dobierana jest indywidualnie do pacjentki – istotny jest pożądany efekt.

Jeśli zamierzamy skorzystać z usług powiększania ust, należy wybrać miejsce, w którym wykonywane są zabiegi na najwyższym poziomie. Warto zwracać uwagę na doświadczenie i kwalifikacje kosmetologów, jakość preparatów czy też metody znieczulające.

Modelowanie ust Poznań – kto powinien skorzystać z tego zabiegu?

Z zabiegu modelowania ust korzystają najczęściej kobiety. Jednak coraz częściej zauważyć można, że z zabiegu tego korzystają również mężczyźni. Osoby, które decydują się na tego typu zabieg są niezadowolone z koloru czy kształtu swoich ust. Zabieg modelowania i powiększania ust świetnie sprawdzi się dla osób, które zamierzają:

  • powiększyć wargi,
  • wyeliminować dysproporcje pomiędzy górną a dolną wargą,
  • usunąć asymetrię w budowie warg,
  • zlikwidować utratę jędrności,
  • odbudować czerwień wargową i zmniejszyć widoczność rozmycia konturu warg,

Warto wspomnieć, że zabieg modelowania i powiększania ust przyczynią się do eliminacji widocznych defektów. Są świetnym sposobem na pozbycie się uciążliwie suchych i popękanych ust.

Modelowanie ust Poznań

Modelowanie a powiększanie ust

Skutkiem modelowania warg jest ich odmłodzenie, a tym samym przywrócenie im atrakcyjniejszego wyglądu. Procedura podczas modelowania przypomina masaż. Pacjent w jego trakcie odczuwa przyjemne ciepło. To właśnie wyższa temperatura umożliwia aktywowanie procesów syntezy nowego kolagenu oraz elastyny. Zabieg ten, w porównaniu do powiększania ust jest mniej inwazyjny i bezbolesny. Jeśli zastanawiamy się nad wyborem metody, która umożliwi nam poprawę jakości ust, to warto skontaktować się ze specjalistą.